Kalkulant/ka staveb

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Administrativa, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Zajímáte se o monolitické konstrukce a máte zkušenost s přípravou staveb? Máte zájem na sobě pracovat, rozvíjet se a sbírat zkušenosti na velkých projektech? Chcete mít pohodové kolegy a skvělého šéfa? Pak právě Vám je určena jedinečná příležitost rozšířit menší tým v jedné z nejvýznamnějších stavebních společností v ČR!

POPIS POZICE

  • Nastudování, kontrola a ověření správnosti zadávacích podkladů
  • Příprava podkladů pro poptávky dodavatelů, následné vyhodnocení
  • Tvorba výkazu výměr, kalkulace cenové nabídky
  • Spolupráce s výrobní přípravou (harmonogram stavby, samotná realizace)
  • Návštěvy realizovaných staveb

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Základní znalost CAD programů, SAP a kalkulačních SW
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na projektech v řádu stovek milionů Kč
  • Týden dovolené navíc, 2 sick days
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Stravenky a poukázky Flexi Pass
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Možnost zapojit se do zaměstnaneckého akciového programu
  • Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Neváhejte a zašlete mi svůj životopis, ráda s Vámi proberu detaily pozice při osobním setkání nad dobrou kávou.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536