Výrobní přípravář/ka

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Naplňuje Vás práce v přípravě staveb a chcete svou kariéru posunout o stupeň výš? Máte zájem spolupracovat na velkých projektech v oblasti monolitických konstrukcí? Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozšířit tým odborníků v jedné z nejvýznamnějších stavebních firem v ČR!

POPIS POZICE

  • Příprava podkladů pro realizaci části stavby
  • Zajištění poptávek subdodavatelů, následné vyhodnocování nabídek
  • Zpracovávání kontrolních a zkušebních plánů
  • Kontrola realizační projektové dokumentace, naceňování změn
  • Tvorba harmonogramů výstavby, kontrola ekonomického výsledku zakázky

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • Výborná schopnost čtení technické dokumentace
  • Znalost programů SAP, MS Project, RSV, Kros
  • Zkušenost s vedením výběrových řízení
  • ŘP sk. B
  • Komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na projektech v řádu stovek milionů Kč
  • Týden dovolené navíc, 2 sick days
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Stravenky a poukázky Flexi Pass
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Možnost zapojit se do zaměstnaneckého akciového programu
  • Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Pokud přemýšlíte o dalším kroku ve své kariéře, připojte se ke společnosti, kde je na prvním místě bezpečnost práce a etické chování k zaměstnancům i zákazníkům!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536