C# vývojář na platformě .NET – Brno, HPP

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Máš alespoň roční komerční zkušenost s vývojem v C# na platformě .NET z výrobního prostředí? Umíš se dotazovat pomocí SQL jazyka? Máš za sebou vývoj desktopových aplikací a chceš své dovednosti dále rozvíjet? Pak čti dál! Hledáme vývojáře do společnosti poskytující výrobní informační systémy MES sloužící k digitalizaci řízení a plánování výroby.

POPIS POZICE

Co tě u nás čeká?

✅ S čím a v čem pracujeme: C#, .NET, .NET core 3.1, Xamarin, SQL, MS SQL Server

✅ Vývoj a údržba MES systému pro Průmysl 4.0

✅ Upgrade a rozšiřování funkčnosti

✅ Práce v menším SCRUM týmu (aktuálně 7 vývojářů)

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdeš?

✅ Komerční zkušenost s vývojem ve výrobě

✅ Znalost jazyka platformy .NET (C# nebo VB.NET)

✅ Znalost jazyka SQL

✅ AJ na komunikativní úrovni – slovem i písmem

NABÍZÍME

Co nabízíme?

✅ Možnost profilovat se na specifický vývoj

✅ Spolupráci na HPP

✅ Flexibilní pracovní dobu

✅ Možnost Home office

✅ Parkovací místo

✅ Šipky a fotbálek

✅ A řadu další benefitů (5 týdnů dovolené, 3 sick days, roční odměny, telefon a počítač i k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti zdarma)

Společnost se zaměřuje na digitalizaci výroby s MES systémy a dále na průmyslové inženýrství a moderní údržbu výrobních zařízení zejména v automobilovém a leteckém průmyslu, strojírenství, elektrotechnice a plastikářském, textilním, dřevozpracujícím, papírenském a potravinářském průmyslu.

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz