Kontrolor /-ka kvality – elektro

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Odolena Voda

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti a vyhovuje Vám jednosměnný?

Máte elektro vzdělání (slaboproud) a zkušenost s výkresovou dokumentací?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis.

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou leteckých celků hledáme vhodné zaměstnance na pozici KONTROLOR/-KA KVALITY – ELEKTRO.

POPIS POZICE

– kontrola elektrických svazků dle výkresové dokumentace

– práce s technickou dokumentací

– zpracování nálezů při servisních kontrolách

– vedení potřebné administrativy v interním systému, excel, wordu

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání – elektro (slaboproud)

– zkušenosti s kontrolou kvality v oblasti slaboproudu

– uživatelská znalost práce na PC

– pečlivost, samostatnost

– práce na jednosměnný provoz

NABÍZÍME

– možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru

– mzda: až 30 000,- Kč / měsíc + měsíční bonusy

– příspěvek na penzijní připojištění

– 5 týdnů dovolené

– dotované stravování v areálu společnosti

– možnost ubytování v okolí společnosti

– lokalita: Odolená Voda

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339