Obchodní zástupce – Horolezecká lana

Obor: Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: okes Opava

Máte pracovní zkušenosti v roli obchodníka a zároveň se pohybujete v lezeckém/horolezeckém prostředí?
Pojďte s námi spojit tyto dvě vášně a staňte se členem obchodního týmu, který prodává dynamická a statická lana.

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
– péče o stávající klienty v lezecké komunitě
– akvizice nových zákazníků, rozvoj stávající spolupráce (lana pro horolezce, pracovní lana)
– vyjednávání podmínek spolupráce
– cestování za zákazníky po Evropě i zbytku světa
– účast na poradách, reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?
– máte praktickou zkušenost obchodem (B2B) a aktivní zkušenost s lezením/horolezením
– anglický jazyk na komunikativní úrovni (business schůzky v zahraničí)
– jste osoba s proaktivním přístupem a tahem na branku

NABÍZÍME

Za Vaši práci nabízíme:
– týden dovolené navíc
– svobodu při práci
– pružnou pracovní dobu
– dotované stravování
– příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275