C# Junior vývojář/ka softwaru – vývoj softwaru pro německé automobilky

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pojď s námi nastartovat svou kariéru webového C#vývojáře v malém R&D centru v Technologickém parku v Brně, kde budete mít na starost rozvoj softwaru pro německé automobilky. Budeš mít možnost pracovat se zkušenými vývojáři, kteří tě do všech částí vývojového cyklu zaučí.

POPIS POZICE

Pracujeme na vývoji softwaru, který analyzuje chování návštěvníků webových showroomů. Kromě toho, vyvíjíme e-shopy a jiné webové aplikace pro německé automobilky. Budete součástí malého 10 členného týmu, kde jsou 2 IT administrátoři a zbytek jsou vývojáři.

Budete u celého vývojového cyklu, co to přesně znamená?

Obdržíte požadavek od zákazníka a v rámci týmu se rozhodnete jaké technologie na implementaci nové funkce použijete. Buď dostanete zpracované požadavky od zákazníka nebo budete nejprve analyzovat požadavek a následně vybere jakým způsobem budete řešení implementovat. Vývojáři si i sami testují produkty, nejčastěji pomocí Unit testů.

Méně zkušení vývojáři budou mít ze začátku na starost údržbu stávajících produktů, aby se seznámili s procesy ve společnosti.

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✅Nutná znalost ASP.NET frameworku

✅Znalost MS SQL server

✅Komunikativní angličtina – alespoň úroveň B2

Výhodou:

✅Znalost Javascriptu

NABÍZÍME

✔️20 dní dovolené

✔️Flexibilní pracovní doba  core 10-15 hodin

✔️Home office – po zaučení možný i většinový

✔️100 Kč stravenky

✔️Kariérní růst

✔️Kurzy anglického a německého jazyka na pracovišti

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374