Montážní dělník_Benešov nad Ploučnicí_22.000 Kč/měsíc

Typ úvazku: Plný úvazek, Brigáda,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Ústecký, Liberecký,
Město: Benešov nad Ploučnicí
Hledáme:Muže i ženy

Jste zruční a baví Vás drobné manuální práce??

Potom pojďte pracovat k nám do Benešova nad Ploučnicí.

POPIS POZICE

Od září hledáme pracovníky na manuální práce na výrobní lince.

Jemná motorika. Sedavá práce.

PROFIL KANDIDÁTA

Základní vzdělání

Zkušenosti na pozicích pracovník montáže, šička, manuální dělník výhodou.

12 ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden), 3 směnný provoz

Spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME

Mzda 110 – 140 Kč/hodinu + příplatky

Možnost dlouhodobé spolupráce

Zvýhodněné stravování

Pavla Schedelbauerová, 731643736

KONTAKT

Pavla Schedelbauerová
pavla.schedelbauerova@manpower.cz