SKLADNÍK / HANDLER – SUPER ŠANCE I DO KMENE

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Jste zkušený OPERÁTOR VÝROBY nebo již máte praxi přímo jako zásobovač na výrobní lince? Chcete mít zajímavou a různorodou práci? Umíte v programu SAP? A můžete pracovat na tři směny? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

POPIS POZICE

V práci budete:

-Zajišťovat plynulost materiálových toků.

-Řešit skladové zásoby.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Můžete pracovat na směny v TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU.

-Máte zkušenosti jako operátor výroby nebo plánovač/zásobovač na lince.

-Umíte v programu SAP (výhodou).

-Je na Vás spoleh.

NABÍZÍME

Za práci Vám nabízíme:

-Dobrou práci v čisté výrobě a za fajn mzdu.

-Bonusy navíc.

-Kariérní růst a vzdělávání.

-Týden dovolené navíc.

-Dotované jídlo.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Jazykové kurzy.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak na nic nečekejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo volejte 703 865 343. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343