Procesní inženýr se znalostí PLC

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, Manuální práce, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Line process Engineer s PLC, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou stavebních materiálů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

Budete mít na starosti jednu z našich výrobních linek, o kterou se budete starat. Můžete očekávat samostatnou práci s možností vlastní seberealizace. My naopak očekáváme, že budete proaktivní

Budete mít zodpovědnost za technický stav dané výrobní linky a jeho zlepšování.

Vaším úkolem bude navrhovat řešení různorodých procesních a technických problémů a budete mít na starosti rovněž jejich následnou realizaci. Tématem takových projektů je například úprava řízení linky a instalace nové plošné profilace, posílení dopravníkových systémů , apod.

Budete provádět procesní analýzu a navrhovat možnosti zlepšení včetně konkrétních návrhů technického řešení.

Za schválená řešení budete poté mít odpovědnost za jejich realizaci, tedy dodržení časového a finančního rámce

PROFIL KANDIDÁTA

Vzdělání technického směru nejlépe elektro zaměření

Aktivní anglický jazyk – budete potřebovat pro komunikaci s našimi dodavateli

Znalost PLC a frekvenčních měničů

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení

pružnou pracovní dobu

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072