!!! STAVBYVEDOUCÍ !!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Liberecký,
Město: Jablonec nad Nisou
Hledáme:Muže i ženy

Máte zkušenosti s řízením pozemních staveb?

Hledáte pestrou práci a stabilního zaměstnavatele pro dlouhodobou spolupráci?

Vaše organizační a jednací schopnosti jsou na profesionální úrovni?

Jestli-že jsou Vaše odpovědi kladné, mohla by tato nabídka být přímo pro Vás.

Aktuálně hledám zkušeného odborníka na pozici STAVBYVEDOUCÍ pro dopravní a přidružené stavby.

POPIS POZICE

– Koordinace a vedení staveb

– Koordinace a řízení aktivit týmu

– Zpracovávání podkladů pro rozpočty, fakturace apod.

– Příprava předávacích protokolů

– Vedení příslušné dokumentace a administrativy

– V zimním období koordinace a řízení oddělení Zimní údržby

Místo výkonu práce: JABLONEC NAD NISOU

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxi na stejné pozici podmínkou

– Oblast dopravní stavby velkou výhodou, případně i pozemní stavby

– Autorizace ČKAIT, případně i v procesu, největší výhodou

– Organizační, komunikační, jednací a prezentační schopnosti na výborné úrovni

NABÍZÍME

– Pestrou pracovní náplň a dlouhodobou spolupráci

– Motivující finanční ohodnocení pro další rozvoj

– Rodinný charakter firmy

– Týden dovolené navíc

– Stravenky 100 Kč

– Příspěvky na penzijní pojištění

Pokud Vás nabídka zaujala a chtěli byste se dozvědět více, zašlete mi Vás životopis přes odpovědní formulář.

Budu se těšit!

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069