Svářeč – Liberec, 2 směny

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Máte výuční list v oboru zámečník nebo nejste vyučený, ale máte alespoň tři roky praxe v tomto oboru?

Pak by pro Vás mohla být pozice zámečníka zajímavou pracovní příležitostí!

Nabízíme spoustu atraktivních benefitů, příjemné pracovní prostředí a nástup ihned.

POPIS POZICE

Co je tedy náplní práce svářeče?

Svářeč vykonává všechny způsoby sváření podle požadavků, specifikace nebo nákresu.

Používá svářečské nástroje, nese zodpovědnost za jejich správné používání a provádí pravidelnou údržbu nástrojů.

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU v oboru zámečník, nebo 3 roky praxe

– svářečský kurz EN 287-1 výhodou

– zkušenosti s ovládáním robotického pracoviště velkou výhodou

– výhodou: vazačský průkaz, jeřábnický průkaz a průkaz VZV

Je tohle přesně to, co splňujete? Pak by Vás mohly zajímat další výhody a benefity pro tuto pozici :)..

NABÍZÍME

A co Vám tedy můžeme nabídnout?

– zajímavou nástupní mzdu, navýšení mzdy po zapracování

– stravenky, možnost dotované stravy přímo v závodě

– 13. a 14. plat

– 5 týdnů dovolené

– zázemí mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato pozice?

Pak mi zašlete svůj životopis na katerina.braunova@manpower.cz a udělejte tak první krok k získání ideálního zaměstnání!

Těším se na Vás 🙂

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089