Obsluha CNC

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec
Hledáme:Muže i ženy

Máte zkušenost s CNC stroji?

Nevadí Vám 12ti hodinové směny a chcete práci, kde budete mít nejen klidné prostředí, ale také příjemné kolegy a za Váš pracovní výkon Vás ocení?

Pak by Vás tato pozice mohla zajímat ..

POPIS POZICE

Ale teď to hlavní – co by Vás na pozici obluhy CNC čekalo?

  • Seřizování stroje na základě vzorku a údržba podle TPM
  • Příprava materiálu podle výkresové dokumentace
  • Příprava nástrojů a spustění stroje
  • Dodržování pravidel BOZP a PO

Je potřeba vyučení (nejlépe technický směr), dále nejlépe praxe min. 2 roky na CNC.
A důležitá je také znalost čtení výkresové dokumentace.

Splňujete všechny podmínky? Tak super, mrkneme se na benefity 😉

NABÍZÍME

Nabídnout Vám můžeme stabilní zaměstnání v příjemném a mladém kolektivu, práci v čistém prostředí, zajímavý systém odměňování.

A navíc stravenky, permanentky na hokej, fotbal či do ZOO, ale také Benefit kartu.

Je to přesně to, co Vás zaujalo?

Pak se mi neváhejte zaslat svůj životopis na katerina.braunova@manpower.cz a být tak blíže k získání této pracovní pozice!

Těším se na Vás 🙂

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089