Vedoucí oddělení kvality – výstupní kontrola

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Pardubický,
Město: Česká Třebová

Hledáme nového parťáka na pozici Vedoucí výstupní kvality, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

POPIS POZICE

vedení skupiny 10 podřízených ve dvou závodech (Česká Třebová, Jihlava)

organizace mezioperační a výstupní kontroly

vypracování metodiky pro nalézání kořenové příčiny problému a stanovení nápravného opatření

intenzivní a pravidelná spolupráce se zástupci zákazníka

účast na interních a externích auditech

příprava reportingů, analýza získaných dat

Zkušenosti s kvalitou ve výrobním závodě – ideálně strojírenství

prokazatelné vedoucí schopnosti

znalost normy ISO 9001

orientace v normách pro železniční průmysl výhodou

znalost legislativy vyhl. 50 (elektro)

certifikace EN ISO 9712 (VT) výhodou

proaktivní přístup, jednání s ostatními odděleními v rámci firmy, vyžadování plnění úkolů

NABÍZÍME

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

  1. mzdu, školkovné

příspěvky na stravování/stravenky

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072