Mistr údržby výrobních strojů

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Jste odborníkem na mechanickou údržbu výrobních strojů? Disponujete znalostmi v oblasti hydrauliky, pneumatiky, PLC řídících systémů, NC a CNC programování? Máte předpoklady k vedení týmu údržbářů a zvládl byste se domluvit německy?

POPIS POZICE

Máme pro vést pestrou pracovní náplň s odpovědností za technický stav převážně jednoúčelových strojů. Nabídneme Vám zaučení v mateřské společnosti a možnosti stát u zrodu unikáních strojů.

PROFIL KANDIDÁTA

 Předchozí praxe v oblasti oprav či výroby strojů

– Technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci

– Schopnost analyzovat technické problémy a navrhovat jejich řešení

– Znalosti a zkušenosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky, PLC řídících systémů, NC a CNC programování

– Systematický přistup k plnění úkolů

– Schopnost domluvit se německy

NABÍZÍME

– Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

– Odborné zaučení v zahraničí

– Možnost dalšího vzdělávání a růstu

– Motivační základní platové ohodnocení

– 13. a 14. plat

– 5 týdnů dovolené

– Výuka jazykových kurzů

– Dotované závodní stravování

– Využití rekreačního střediska

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395