Obchodní podpora zákazníků v automotive

Obor: Administrativa, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Klient v oblasti automotive hledá do Ostravy schopného kandidáta/kandidátku, který/á již má drobné zkušenosti z logistiky nebo administrativní pozice, kde hovořil/a anglicky a německy. Čeká vas dennodenní komunikace se zákazníky a správá interích dat v systémech. Těště se na výborný kolektiv, odpovídající mzdu a další benefity.

POPIS POZICE

– jednání se zákazníky po celém světě v AJ a NJ

– zpracovávání objednávek a požadavků, zadávání ceníky do systému

– práce s interními systémy

– komunikace s oddělením logistiky, kontrola dodávek a exportů –

– spolupracuje s oddělením plánování a výroby

PROFIL KANDIDÁTA

– komunikativní znalost AJ a NJ

– zkušenost ve výrobní společnosti, nejlépe automotive a nejlépe na oddělení zákaznického servisu nebo logistiky

– odolnost vůči stresu

– dobré organizační dovednosti

NABÍZÍME

– adekvání mzdu s dalšími benefity (včetně jazykových kurzů)

– dobrá dostupnost do práce (MHD nebo i autem)

– výborný kolektiv

– možnost dalšího vzdělávání