ZPS – Tavič/Odlévač – 4/2020

Obor: Manuální práce,
Lokalita: celá ČR,
Město: Zlín

Hledáme nové kolegy na pozici Tavič/ Odlévač ve Zlíně!  Máte zkušenosti na obdobné pozici, popř. se nebojíte učit nové věci? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

POPIS POZICE

Tavič

– obsluha tavících indukčních pecí (mohou být i se zkušeností s indukční pecí)

Odlévač

– ovládá pánev a natavený kov odlévá do forem -ovládá přes jeřáb

PROFIL KANDIDÁTA

Manuální zručnost

Chuť učit se novým věcem

Zkušenost na výrobní pozici výhodou

Zodpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME

5 týdnů dovolené

příspěvek na stravování ve výši 55 %,

 příspěvek na letní dětskou rekreaci pro děti do 18 let

příspěvek při narození dítěte

možnost získání bezúročné půjčky

 zaměstnanecký program T-mobile

KONTAKT

Michaela Krikelová
michaela.krikelova@manpower.cz