Směnový mistr

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Patříte k lidem, kteří se chtějí s přispěním svých kvalit podílet na dalším rozvoji úspěšné společnosti? Máte zkušenost s řízením lidí a práce ve výrobě Vás baví?

Pokud ano, čtěte dále!

POPIS POZICE

* plnění výrobního plánu
* vedení skupiny lidí na směně
* plánování a organizování směn
* kontrola pracovních postupů
* zpracování docházky podřízených

PROFIL KANDIDÁTA

* středoškolské vzdělání technického směru
* zkušenosti z obdobné pozice ve výrobě (ideálně strojírenství)
* organizační schopnosti, komunikativnost a vnímavost
* zkušenost s vedením lidí
* ochota pracovat i o víkendech

NABÍZÍME

* nadstandardní mzdové ohodnocení
* 3.000,- Kč měsíčně na dopravu (dle počtu směn)
* 1.000,- Kč měsíčně na penzijní připojištění
* stravenky120,-Kč za směnu nebo dotované stravování (jídelna přímo na pracovišti)
* 5 týdnů dovolené
* penzijní připojištění
* zajímavé roční prémie a další odměny
* vstupenky na sport a kulturu a další benefity
* smlouva na dobu neurčitou

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709