SENIOR ÚČETNÍ – poloviční úvazek

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Zdiby
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Účtování dodavatelských faktur
  • Vystavování odběratelských dobropisů, zápočtů
  • Správa zákaznického saldokonta (aktivní komunikace se zákazníkem, upomínky)
  • Měsíční účtování dohadných položek a mezd… (na základě podkladů od fin. manažerky)
  • Spolupráce při přípravě DPH
  • Spolupráce při měsíční/roční závěrce a auditech

  • Komplexní znalost podvojného účetnictví, praxe v účetnictví alespoň 5 let
  • Zkušenosti se zpracováním DPH
  • Znalost SAPu – výhodou
  • Znalost AJ – střední úroveň, hlavně v písemné komunikaci
  • Ukončené SŠ vzdělání – ekonomické
  • Docházení denně do kanceláře na 4 hodiny

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Multisport kartička
  • Penzijní připojištění
  • Školení a vzdělávání
  • Výuka anglického jazyka
  • Vánoční dárkový poukaz
  • V kanceláři zdarma k dispozici káva, čaj, balená voda, jablka a svačinové občerstvení apod.

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002