´

Staňte se obchodním zástupcem s průměrným výdělkem – 50.000 Kč

Obor: Obchod,
Lokalita: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Královéhradecký,
Město: Chrudim, Beroun, Rakovník, Kutná hora, Jindřichův Hradec
Hledáme:Muže i ženy

Staňte se novým členem našeho skvělého obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás! 

 

 

 

POPIS POZICE

Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na uzavírání smluv se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště. 

PROFIL KANDIDÁTA

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. 

Neměl by vám chybět ale i řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání a živnostetnský list (ochota založit)

 

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém. 🙂

 

 

 

NABÍZÍME

Čeho se u nás dočkáte? 

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek. 

Neváhejte a připojte se k našemu týmu!

Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, zavolat na 226 254 958 nebo zaslat Váš životopis na e-mail tereza.tomiova@manpower.cz

 

 

KONTAKT

Tereza Tomiova
Tereza Tomiova
tereza.tomiova@manpower.cz
+420 734 862 374
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.