Operátor/ka výroby – práce pro každého!

Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Hledáme:Muže i ženy

Neváhejte a získejte už dnes lepší práci!

Hledáme operátor/ky výroby do provozů na Kolínsku, Kutnohorsku a Pardubicku

POPIS POZICE

Nabízíme pozice v různých odděleních výroby, ozvěte se nám a nastupte právě tam, kde vám to bude vyhovovat nejvíc. Zkušenosti nejsou potřeba, vše vás naučíme.

PROFIL KANDIDÁTA

Ať jste silák nebo šikula, pro každého najdeme uplatnění.

Navíc vás zaškolíme a vše vysvětlíme, stačí mít chuť do práce!

NABÍZÍME

Zajímavou mzdu která se odvíjí od pozice, na kterou nastoupíte.

Navíc ke mzdě mnoho příplatků a výhod jako jsou například dovolena navíc, dotované stravování nebo zajištěné ubytování pro kandidáty z větší dálky.

Možnost osobního a pracovního rozvoje.

Příjemné pracovní prostředí.

Můžete také doporučit kamaráda a získat dalších 3 000 Kč navíc!

Neváhejte a získejte novou práci už dnes!

Ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo pošlete volejte na 777 806 412.

Můžete nás také navštívit na pobočce v Kolíně, Karlovo náměstí 75 (mezi prodejnou Baťa a radnicí).

KONTAKT

Alena Chocholatá
Alena.Chocholata@manpower.cz
+420 777 806 412