Specialista nákupu – farmaceutická firma

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Administrativa, Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Zodpovědnost za celý obchodní případ – zpracování objednávek, jejich zadání do systému  (SAP), komunikace s dodavateli (výrobními závody)
  • Zajištění dokumentů pro příjem na externí sklad (elektronické dodací listy)
  • Monitorování a koordinace importu/exportu zboží a celních aktivit
  • Řízení a plánování nákupu
  • Interní komunikace a spolupráce s oddělením kvality, financí (forecasting), obchodu (uvolnění zboží do prodeje)
  • Vyřizování reklamací (poškozené obaly, čárové kódy, jiné dodané zboží, apod.)
  • Pravidelné kontroly objednávek a reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenost v oblasti plánování zásob, nákupu, logistiky (zákaznického servisu)
  • Komunikativní znalost AJ (denní komunikace se zahraničními partnery – písemně i telefonicky
  • Znalost práce s MS Excel – filtry, funkce, kontingenční tabulky
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Možnost nástupu v červnu či k 1. 7. 2020

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti, která dodává léčiva po celém světě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick Days ročně
  • Příspěvek do Cafeterie – 10 000 CZK ročně
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • Notebook, mobil

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347