Letecký mechanik

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Vodochody

Máte zkušenosti se servisem, provozem a údržbou letecké techniky ?

Umíte číst z technické dokumentace ?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás ! Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta, který se zaměřuje na kontrukci a výrobu vojenských a civilních letadel a patří mezi největší letecké výrobce v České republice, hledáme vhodné zaměstnance na pozici Leteckého mechanika.

POPIS POZICE

– provádění demontáže a montáže jednodušších systémů do letounu

– provádění demontáže a montáže agregátů a přístrojů do letounu

– provádění zkoušky těsností instalací na letounu

– spolupráce s leteckým mechanikem

– SOU nebo SŠ s maturitou v oboru letecký mechanik – avionik

– zkušenosti na podobné pozici – min. 2 roky

– spolehlivost a loajalita

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda až 30 000,- Kč / měsíc

– zajímavé benefity – bonus 10 % + osobní výkon

– příspěvek na stravování

– lokalita: Praha – Východ

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339