PLC programátor – až 45 000 Kč

Obor: Auto – moto, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Jindřichův Hradec

Hledáme do týmu automobilové společnosti odborníka na PLC programování!

POPIS POZICE

· Programování jednoúčelových a automatizovaných strojů (především vstřikovací lisy) ke zvýšení efektivity, kvality a produktivity

· Podílení se na vývoji nových strojních zařízení

. Přebíraní nových zařízení do provozu, komunikace s dodavateli

· Servis zařízení (HW a SW)

· Spolupráce při nastavení preventivní údržby

.  SŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo automatizačním oboru

· Zkušenost v oblasti programování PLC a HMI podmínkou

· Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky 50/§ 5, resp. vyšší

· Výhodou – znalosti programování PLC Beckhoff TwinCAT

· Výhodou – zkušenost s uváděním automatizovaných zařízení do provozu

· Výhodou – zkušenosti v oblasti programování robotů, pohonů a dalších automatizačních systémů

· Řidičský průkaz skupiny B

· Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou na úrovni min. B1 (komunikace s dodavateli)

NABÍZÍME

– Práci na jednu směnu (7 – 15 hod.) ev. pružná prac. doba

– Motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností

– Dlouhodobé pracovní uplatnění u stabilní společnosti

– Možnost odborného zaškolení

– Profesní vzdělávání

– Týden dovolené navíc

– Příspěvek na stravné

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395