Manažer zřizování služebnosti

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás práce v administrativě a jste samostatní ?

Hledá práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta z oblasti Telekomunikačních sítí a elektroinstalace hledáme vhodného zaměstnance na pozici Manažer pro zřizování služebnosti.

POPIS POZICE

– administrativa spojená uzavřením smluv se stávajícími či novými dodavateli

– vedení technických jednání a finální implementaci

– komunikace s mětskými a státními orgány

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost na podobné pozici

– řidičský průkaz sk. B

– anglický jazyk – výhodou

– znalost práce s nástroji MS Office

– samostatnost a loajalita

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda až 30 000,- Kč / měsíc

– možnost odborného růstu a odborných školení

– nástup možný ihned

– lokalita: Praha 4

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339