Vedoucí skladu

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Zlínský,
Město: Valašské Meziříčí

Jste odborník skladového hospodářství? Baví vás vedení lidí? Hledáme zkušeného člověka do průmyslového prostředí firmy ve Valašském Meziříčí, který si poradí s týmem okolo 40 lidí. Čeká Vás flexibilní pracovní doba, ATRAKTIVNÍ MZDA a možný nástup IHNED.

POPIS POZICE

– Komplexní vedení skladového hospodářství a expedice
– Odpovědnost za dodržování interních předpisů a směrnic
– Řízení příjmu a expedice zboží a jeho umístění ve skladu
– Inventarizace zboží
– Zodpovědnost za podřízené zaměstnance – 18 skladníků, 20 pracovníků na oddělení balení
– Záznam docházky, kontrola pořádku a bezpečnosti na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxe min. 3 roky (včetně zkušenosti veden lidí)
– Komunikativní znalost NJ nebo AJ – stačí úroveň B1 (hlavně písemná forma)
– Průkaz VZV
– Znalost řízení procesu obalového materiálu
– Komunikativní a organizační schopnosti

NABÍZÍME

– ATRAKTIVNÍ mzda
– Možný NÁSTUP IHNED
– Příspěvek na dopravu a stravování
– Dovolená navíc v závislosti na délce pracovního poměru ve společnosti
– Sick day
– Vánoční odměny
– Školení a další vzdělávání

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274