Seřizovač – nástupní plat od 25.000,-Kč

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Spolehlivá a stabilní výrobní společnost sídlící v samém srdci Českých Budějovic hledá do svých řad nového kolegu na pozici Seřizovače.

POPIS POZICE

  • seřizování
  • obsluha a údržba výrobních strojů
  • provádění běžných kontrolních činností / samokontrola
  • práce manuálního charakteru

PROFIL KANDIDÁTA

  • vyučení či SŠ vzdělání ve strojírenské oboru
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • schopnost pracovat v týmu a jednat s lidmi
  • praxe ve výrobě např.: operátor, seřizovač apod. – výhodou
  • zkušenosti z automotive – výhodou

NABÍZÍME

  • nástupní mzdu od 25.000,-Kč
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • docházkové bonusy
  • příplatky za přesčasy

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405