Finanční controller senior

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Liberecký,
Město: Česká Lípa

Jste ostřílený finanční kontroler s komunikativní angličtinou, který hledá novou profesní výzvu?

Zajímá Vás ta pozice, kde je ve výhledu Váš kariérní posun a růst?

A hledáte stabilního zaměstnavatele s moderním pracovním prostředím a širokou nabídkou benefitů?

Jestli-že odpovídáte ano, je tato nabídka určena přímo Vám.

Pro neustále rozvíjející se výrobní společnost v České Lípě nyní hledám zkušeného/ou kandidáta/ku na pozici FINANČNÍ CONTROLLER, který/á se chtějí ve své kariéře posunout o krok dál.

Jste to Vy?

POPIS POZICE

– tvorba ekonomických rozborů a analýz

– Cash-flow / treasury analýzy

– forecastování a příprava ročního budgetu

– podpora účetní závěrky

– reporting výsledků hospodaření společnosti

– konsolidace za evropské závody

– investiční, projektový a personální controlling

– spolupráce s ostatními závody na procesech

– komunikace napříč společností, interní reporting

– podílení se na neustálém zlepšování procesů

– praxe na pozici finančního controllera ve výrobní společnosti min. 4 roky

– anglický nebo německý jazyk na pokročilé komunikativní úrovni

– znalost účetních standardů výhodou (ČÚS, IFRS)

– analytické myšlení, tah na bránu

– organizační a plánovací schopnosti

NABÍZÍME

– zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí

– atraktivní finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a a znalostem

– moderní a příjemné pracovní prostředí

– možnost dalšího odborného vzdělávání

– 13. a 14. mzdy

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na stravování

Pokud se Vám zdá, že je to něco, co hledáte, neváhejte se na mě obrátit pro další informace!

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069