Svářeč až 35 000,- Kč / měsíc

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Planá nad Lužnicí

Hledáte dlouhodobé zaměstnání v kmenovém stavu společnosti ?

Máte zkušenosti na pozici Svářeč?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!!

Pro našeho významného klienta hledáme Svářeče v lokalitě Planá nad Lužnicí – ubytování plně hrazené zaměstnavatele.

POPIS POZICE

– sestavování jednoduchých konstrukcí dle výkresů

– dodržování technologických postupů

PROFIL KANDIDÁTA

– min. střední odborné učiliště

– platný svářečský průkaz (státní úřední zkouška č. 135 nebo 111)

– znalost “čtení” strojírenských výkresů

– manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda: 30 000 až 35 000,- Kč / měsíc – odvíjí se dle zkušeností

– další zajímavé benefity

– plně hrazené ubytování zaměstnavatelem

– lokalita: Planá nad Lužnicí

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339