Elektromechanik

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti na pozici elektromechanika ?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta zabývající se údržbou pražského metra, hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIKA.

POPIS POZICE

– kontrola a oprava elektrických dílů na vlaku metra

– mimořádné opravy komponentů vlaku metra

– oprava a údržba jednotlivých komponentů v dílně.

– vzdělání SO v oboru elektromechanik, elektromechanik kolejových vozidel, případně servisní činnost vozidel

– praxi v oboru elektromechanik kolejových vozidel

– týmového ducha a aktivní přístup

– spolehlivost a lojalita

NABÍZÍME

– spolupráci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– zajímavé finanční ohodnocení

– nástupní odměna vy výši 30 000,- Kč

– 25 dní dovolené + 3 dny navíc

– stravenky, flexipassy (příspěvek na MHD pro rodinné příslušníky), příspěvek na penzijní připojištění

– nástup možný ihned!

– lokalita: Praha – Kačerov

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339