Seřizovač vstřikolisů – nástup rovnou do kmene

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Karviná

Rozšiřujeme tým seřizovačů vstřikolisů ve stabilní společnosti v Karviné. V případě, že máte na této pozici praxi a jste ochotni pracovat ve směnném provozu, pak čtěte dále..

POPIS POZICE

  • Seřizování vstřikovacích lisů
  • Údržba vstřikovacích lisů
  • Údržba a výměna forem ve vstřikovacích lisech

PROFIL KANDIDÁTA

  • Praxe na obdobné pozici (v oblasti seřizování) nutností
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Samostatné plnění zadaných úkolů
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

  • Atraktivní mzdové hodnocení odpovídající náročnosti práce s ohledem na předešlé zkušenosti.
  • Stravenky a jiné benefity ve formě příspěvku na životní pojištění, dovolená nad rámec 20 dní.

Nábor pokračuje i v obdobní koronaviru.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak se těším na Váš životopis.

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz
+420 734 524 726