Vedoucí elektroúdržby

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT správa, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Pardubice

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího elektroúdržby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

POPIS POZICE

Zodpovědnost za preventivní a prediktivní údržbu budov, zařízení a strojů

Zodpovědnost za dodávky energií a vody a monitoring jejich spotřeby.

Řízení a kontrola dodržování a rozvíjí IMS, 5S na svěřeném úseku.

Organizace spolupráce s dodavateli strojních zařízení, vedení kolektivu údržby.

Spolupráce s oddělením nákupu a dalšími odděleními ve výrobě.

Praxe z obdobné pozice a zkušenost s vedením kolektivu pracovníků

Vyhláška 50§ 6

Anglický jazyk – aktivně slovem i písmem

Proaktivní přístup

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072