Vedoucí oddělení nákupu

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Pardubice

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího oddělení nákupu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

POPIS POZICE

Vedení oddělení nákupu – vedení operativních a strategických nákupčích

Domlouvání obchodních podmínek se stávajícími i novými dodavateli s ohledem na nejlepší kvalitu, cenu, a dodací termíny

Řízení nákupu služeb, včetně uzavírání smluv, s ohledem na nejlepší nákupní podmínky

Sledování cenových trendů hlavních nakupovaných komodit a spolupracuje s centrálním nákupem při vytváření cenové politiky

 Hodnocení dodavatelů přímého materiálu každé tři měsíce. Organizování a řízení Material Review Board – jednou za tři měsíce

Spolupráce s procesními inženýry a údržbou při výběru dodavatele. Kontrola správného zadání kmenových dat do podnikového systému. Vede evidenci o výběrových řízeních.

zkušenosti z obdobné pozice  a s vedením pracovního kolektivu

aktivní angličtina – slovem i písmem

proaktivní přístup, schopnost odolávat stresu

myšlení out of the box

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072