Všeobecná účetní

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Petřvald

Máte praxi v oblasti účetnictví? Chtěli byste pracovat pro stabilní stavební společnost? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Samostatný/á účetní. Budete pracovat v příjemném prostředí firmy a mít na starosti kompletní účetnictví společnosti.

POPIS POZICE

  • zajišťování všech účetních operací
  • zadávání a účtování přijatých a vydaných faktur
  • zpracování mezd
  • účtování DPH, pokladních dokladů a bankovních výpisů
  • příprava účetní uzávěrky, příprava podkladů pro auditory
  • inventarizace majetku a závazků

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v oblasti účetnictví alespoň 3 roky
  • znalost podvojného účetnictví, základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH
  • komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, loajálnost, pečlivost, logické uvažování
  • uživatelská znalost práce na PC, MS Office, znalost účetních programů – Helios výhodou

NABÍZÍME

  • jistota stabilního zaměstnání
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • notebooku, služební telefon

Místo pracoviště: Petřvald
Nástup: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete mi svůj životopis na email: marketa.simeckova@manpower.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450