Montážní dělník/dělnice v Hrádku nad Nisou – vhodné i pro ženy – mzda 135 Kč/hod.!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Město: Hrádek nad Nisou

Chcete stabilní zaměstnání a nevadí Vám práce ve 12ti hodinovém režimu?

Nabízíme pozici montážního dělníka/dělnice v Hrádku nad Nisou!

Mzda: 135 Kč/hod.

Nástup: Ihned

POPIS POZICE

Co budete dělat?

– Montovat a kompletovat pryžové hadice do chladících a topných systémů v automobilech

PROFIL KANDIDÁTA

– min. dokončené SOU

– zkušenosti s prací ve výrobě

– plnoletost

NABÍZÍME

– mzda 135 Kč/hod.

– příjemné pracovní prostředí

– stravenky 100 Kč

– roční bonus

– týden dovolené navíc

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Pošlete mi svůj životopis nebo volejte na 602 692 089!

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089