Řidič a skladník

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr ?

Vyhovuje Vám jednosměnný provoz bez víkendů?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis !

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Řidič sk. C + skladník.

POPIS POZICE

– řidič sk. C v lokalitě Praha a středočeský kraj

– vyskladňování a naskladňování zboží

PROFIL KANDIDÁTA

– profesní průkaz řidiče

– zkušenosti s VZV – výhodou

– spolehlivost, loajatali

– pracovní doba: PO – PÁ (8 hodinové směny) – víkendy volné

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda: 25 000 až 30 000,- Kč / měsíc (dle zkušeností)

– příspěvek na stravování

– zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti

– nástup možný ihned

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339