Manažer servisu (autoservis)

Obor: Auto – moto,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Karlovy Vary

Jsou automobily Vaší hlubokou vášní? Je Vaším motorem spokojený zákazník i stálí zaměstnanci a rychlost umíte korigovat dle aktuálních potřeb?

Pokud ano, staňte se zodpovědnou a řídící osobou v autoservisu v Karlových Varech! Že zde nebydlíte? Nevadí, k dispozici Vám bude firemní byt k pronájmu.

POPIS POZICE

– kompletní zodpovědnost za autoservis a jeho celkové fungování
– zodpovědnost za sklady, materiál
– vedení týmu lidí

PROFIL KANDIDÁTA

– automobily jsou Vaším koníčkem
– máte zkušenosti s vedením lidí (cca 15)
– disponujete zkušenostmi z autosalonů či  autoservisech – podmínkou!
– máte ekonomický přehled

NABÍZÍME

– zaměstnání na hlavní pracovní poměr
– pozice bude zastřešovat pravou ruku jednatele
– stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
– zajímavé finanční ohodnocení
– příspěvek na stravování
– příspěvek na penzijní pojištění
– zaměstnanecký program pro nákup nového vozu i pro rodinné příslušníky
– služební vůz, telefon, notebook
– k dispozici je také využití firemního bytu

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@experis.cz
+420 734 685 709