´

Obchodní zástupce s průměrným výdělkem 50 000 Kč!

Obor: Obchod,
Lokalita: Středočeský, Jihočeský, Karlovarský,
Město: Benešov, Mladá Boleslav, Cheb, Domažlice
Hledáme:Muže i ženy

Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Na navolávání schůzek ale zapomeňte. Agendu budete mít úhledně připravenou a zajištěnou. Jestli máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblastí energií, tak nám o sobě dejte vědět!

POPIS POZICE

Ve svěřené lokalitě, vašem okrese nebo jeho části, budete uzavírat již předem domluvené smlouvy se zákazníky a pomáhat jim v oblasti energií. Schůzky pro vás navolá náš tým, vy se tak můžete soustředit jen na obchod samotný.

PROFIL KANDIDÁTA

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a komunikativnost jsou výborným základem.
Pár věcí navíc je ale přesto potřeba:
– SŠ vzdělání s maturitou
– ŘP sk. B (aktivní řidič) a nejlépe vlastní vůz (na provoz přispějeme)
– živnostenský list (nebo ochota si ho založit)
– čistý trestní rejstřík

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, není to žádný problém

NABÍZÍME

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek, které zajistí vaši kolegové.

Neváhejte a připojte se k našemu týmu!

Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, zavolat na 226 254 958 nebo zaslat Váš životopis na e-mail tereza.tomiova@manpower.cz

KONTAKT

Tereza Tomiova
Tereza Tomiova
tereza.tomiova@manpower.cz
+420 734 862 374
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.