Stavbyvedoucí v Olomouci!

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Česká firma zaměřující se na provádění monolitických konstrukcí, která si zakládá na dobré komunikaci, přijme do svého týmu posilu na pozici Stavbyvedoucího.

POPIS POZICE

Za co budete zodpovídat?

– Řízení staveb, včetně kontrolních dnů

– Zodpovědnost za dodržování stavebního zákona

– Řízení a kontrola činnosti mistrů a asistentů

– Přebírání stavenišť a předávání hotových staveb

– A další nezbytnosti spojené s touto pozicí, které zkušeného stavbyvedoucího nepřekvapí

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké máme požadavky?

– řidičský průkaz sk. B

– praxe v oboru nejlépe se specializací na betonové monolitické konstrukce

– vzdělání dostačuje středoškolské ukončené maturitou – důležitější je praxe

– loajálnost a časová nezávislost

NABÍZÍME

Co nabízíme?

– zázemí stabilní společnosti

– práce na IČO nebo HPP

– zajímavé mzdové ohodnocení

– auto i pro soukromé účely

– práce zejména v Olomouci a okolí Olomouce

– nástup dle dohody

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307