Specialista automatických linek a strojů

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, IT vývoj, Manuální práce, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Vzdělávání, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové

Hledáme specialistu automatických linek, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou pryžových a pryžo-textilních speciálních výrobků pro různá průmyslová odvětví. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

Hledáme kolegu, který nám pomůže zajišťovat chod automatických výrobních linek. Někoho, kdo má nadšení pro techniku, dobře se orientuje v technické dokumentaci a nemá problém s prací ve směnném provozu. Ideálně kandidáta z oboru strojní zámečník, automechanik, elektronik, elektrikář, mechatronik.

Vaše hlavní úkoly

Zajišťovat provoz automatických linek, zařízení a stabilitu výroby

Servis zařízení, zjišťování poruch, provádění oprav

Informovat o potřebě náhradních dílů a jejich odpisy

Zařizovat preventivní údržby a opravy

Spolupracovat na analýze vzniku nekvality a odstraňování její příčiny

Pracovat s výrobní dokumentací a dokumentací o údržbě

PROFIL KANDIDÁTA

Znalost anglického jazyka min. na úrovni začátečník

SOU/SŠ (strojní/elektro)

Praxe min. 2 roky na obdobné pozici

Znalost práce na PC (MS Office, Internet)

ŘP sk. B, vyhl.č.50/1978 §6

Výhodou – zkušenosti s přesným měřením

Znalost čtení technické dokumentace

Znalost pneumatických systémů, mechaniky, elektriky

Znalost programování PLC bude výhodou

Schopnost týmové práce a vysokého nasazení

Manuální a technická zručnost

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení, každoroční navýšení mzdy

pružnou pracovní dobu

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072