Cloud Architect (Data Centre, Infrastructure)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Skvělá příležitost ve firmě, která patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele informačních technologií na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti. Budete pracovat v týmu špičkových IT odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují.

POPIS POZICE

  • Analýza požadavků zákazníka
  • Návrh cloudových řešení a hybridních cloudových řešení, migrace infrastruktury a aplikací do cloudu, disaster recovery v cloudu, a další.
  • Plánovaní a technické vedení projektů
  • Příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti
  • Prezentace a prosazování projektů
  • Realizace projektů a tvorba dokumentů
  • Vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce
  • Studium nových technologií a jejich testování
  • Aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

  • Předchozí zkušenost jako architekt – návrh řešení pro zákazníky. Především v oblasti infrastruktury, datových center, sítí, cloudu, security, atd.
  • Široký přehled v ICT technologiích pro předkládání návrhů řešení. Není nutné být expertem v jednotlivých technologických oblastech, ale je důležitá schopnost zadat práci expertním týmům a práci vyhodnotit
  • Znalost Azure nebo AWS řešení IaaS, PaaS a SaaS
  • Principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)
  • Zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit / cloudu výhodou
  • Schopnost dekomponovat problém na dílčí celky
  • Schopnost pracovat s neúplnými informacemi a zjišťovat si dodatečné informace
  • Schopnost vysvětlovat technické informace vedení a byznysu
  • Výborné analytické myšlení.
  • AJ B1-B2

NABÍZÍME

  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci na projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost realizace vlastních podnětů
  • Časovou flexibilitu
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém

Benefity:

  • Stravenky – 100 Kč/den
  • Kurz AJ
  • Příspěvek na dopravu
  • Multisport
  • Sick days
  • Home office po dohodě s nadřízeným
  • Interní a externí školení
  • Mezinárodní konference, teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif pro rodinného příslušníka
  • Podniková půjčka

KONTAKT

Alexandra Vorobyová
alexandra.vorobyova@experis.cz
+420 702 085 425