Operátor výroby – finalizace, stohování, balení

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Častolovice
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta hledáme nové zaměstnance na tyto pozice:

  • OPERÁTOR FINALIZACE
  • OPERÁTOR BALENÍ
  • OPERÁTOR STOHOVÁNÍ

POPIS POZICE

Operátor finalizace je odpovědný za správnost zabalení a kontrolu rozměrů výrobků podle kontrolního plánu. Dále je v popisu jeho práce:

  • plnit požadavky dané příručkou kvality podle instrukcí nadřízeného pracovníka
  • odpovědnost za kompletnost a správnost předání informací na pracovišti
  • odpovědnost za průběžný úklid na všech svěřených pracovištích
  • vyplňování dokumentace k výrobkům
  • odpovědnost za přípravu a tisk etiket na označení výrobků

Operátor balení řídí obsluhu balicího centra a je plně odpovědný za kvalitu balení výrobků. Dále je v popisu jeho práce:

  • řešení krizových situací a poruch na svěřeném zařízení
  • odpovědnost za průběžný úklid na pracovišti
  • odpovědnost za nastavení strojů při změně výroby
  • vyplňování dokumentace dle interních pravidel
  • řádné převzetí směny

Operátor stohování je odpovědný za správnost nastavení linky studeného konce. Dále je v popisu jeho práce:

  • odpovědnost za tisk etiket
  • odpovědnost za dorovnání neúplných palet a vytřídění pohledových vad materiálu
  • odpovědnost za narovnání výmětu a jeho uložení dle předpisu
  • odpovědnost za správné nastohování výrobků dle KZP

PROFIL KANDIDÁTA

Co požadujeme?

– dokončené vzdělání: VÝUČNÍ LIST / SŠ TECHNICKÉHO SMĚRU

– uživatelská znalost MS OFFICE

– ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

– průkaz na VZV výhodou

– pozice vhodné spíše pro muže

NABÍZÍME

Co nabízíme?

– práci přímo v kmenovém stavu

– kvalitní zaškolení

– 25 dní dovolené

– příspěvek na stravování

– 13. a 14. plat

– příspěvěk na penzijní připojištění

Máte o některou z těchto tří pozic zájem? Chcete vědět více o nabízeném zaměstnání? Zašlete nám prosím váš ŽIVOTOPIS s vaším kontaktem na e-mailovou adresu kvasiny@manpower.cz a my se vám ozveme nazpět!

KONTAKT

Kristýna Cvejnová
Kristyna.Cvejnova@manpower.cz