Operátor logistiky

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Doprava a logistika, Manuální práce,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Solnice

Chceš být součástí výroby automobilových sedadel pro Škoda Kodiaq, Karoq a Seat Ateca? Máš praxi s vysokozdvižným vozíkem a vlastníš platný průkaz na VZV? Pak hledáme právě Tebe!

POPIS POZICE

Zajímavá činnost na logistice a skladu v prostorách výrobního závodu našeho klienta. Před samotnou prací Ti vše bude vysvětleno, není se tedy čeho bát! Práce je vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy.

PROFIL KANDIDÁTA

Co požadujeme?

– platný průkaz na VZV + praxi v oboru

– ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

– manuální zručnost

– pozornost

– fyzickou zdatnost

NABÍZÍME

Co můžeš očekávat od nás?

– smlouva na hlavní pracovní poměr

– měsíční výdělek 28.000 – 34.000 Kč dle zkušeností a zapracování

– stravenky v hodnotě 70 Kč

– 25 dní dovolené

– příplatky za přesčasy, svátky, odpolední a noční směny

– příplatek za 18-směnný systém 4.000 Kč / měsíc

– prémie za přítomnost 3.200 Kč / měsíc

– ubytování zdarma

– možnost přestupu do kmenového stavu

Svůj životopis prosím pošli na emailovou adresu kvasiny@manpower.cz

Telefonicky se můžete obrátit na paní Hvolkovou +420725986651

KONTAKT

Kristýna Cvejnová
Kristyna.Cvejnova@manpower.cz
+420 739 343 874