SAP Consultant – SuccessFactors – opportunities for juniors or seniors

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha, Brno
Hledáme:Muže i ženy

Zajímají tě moderní cloudové personální technologie?

Budoucnost je v cloudu. Jsme jeden z nejvýznamnějších českých partnerů SAP, působíme i v zahraničí. Našimi klienty jsou velké české korporace. Do týmu zabývajícího se inovativním cloudovým personálním řešením SAP SuccessFactors hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

SAP CONSULTANT SUCCESS FACTORS – Juniors or Seniors

POPIS POZICE

Náplň tvé práce u juniorů:

  • Analýza procesů zákazníka za účelem nastavení SuccessFactors
  • Základní konfigurace SuccessFactors dle potřeb zákazníků
  • Hledání a oprava nalezených chyb a nesrovnalostí v nastavení aplikací
  • Testování a dokumentace nastavení SuccessFactors
  • Podpora uživatelů a řešení jejich požadavků v produktivním provozu

Náplň práce u seniorů:

  • Analýza procesů zákazníka s následným vhodným nastavení SuccessFactors
  • Navržení nových, budoucích procesů a architektury
  • Konfigurace SuccessFactors dle potřeb zákazníků

PROFIL KANDIDÁTA

U juniorů očekáváme:

    • Schopnost řešit problémy, analyticky uvažovat a komunikovat se zákazníkem
    • Orientace v IT oblasti a schopnost pracovat s daty v MS Excel, ve formátu xml apod.
    • Angličtina – postačuje základní znalost
    • Základní orientace v oblasti personalistiky není nutná, ale je výhodou

A seniorní konzultanti by měli znát:

  • Zkušenosti s prací konzultanta SuccessFactors / SAP
  • Základní orientace v oblasti personálních procesů
  • Angličtina – pokročilá úroveň

NABÍZÍME

Proč právě k nám:

Nabízíme zajímavou práci v týmu zkušených SAP HCM konzultantů, velmi atraktivně ohodnocenou. Osobní růst a rozvoj jsou samozřejmostí. Jsme parta nadšených lidí, osobností i týmových hráčů, které práce baví. Čeká tě i řada zajímavých benefitů, protože stejně tak považujeme za důležité udržovat work-life balance. Práce je možná z kanceláře, u klienta, nebo naopak z domova. Na všem se dá domluvit.

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@experis.cz
+420 725 597 101