Tooling engineer s AJ – prestižní farmaceutická společnost

Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Líbilo by se Vám spoluúčastnit se na tvorbě koncepce forem a výrobního zařízení v inovativnímu prostředí, které přináší zdravotnický průmysl, kde se můžete stále vzdělávat a růst?

Staňte se součástí skvělého týmu specialistů a objevte kouzlo nových technologií, zejména v oblasti zpracování plastů.

Společnost, která je globálním lídrem v oblasti návrhů a výroby komponentů a prostředků pro farmaceutický a zdravotnický průmysl, v současné době hledá nového kolegu na pozici Nástrojář vstřikovacích forem.

Pokud již máte nějaké zkušenosti v tomto oboru a zároveň se nebojíte komunikace v anglickém jazyce, neváhejte ani minutu a dejte nám o sobě vědět.

POPIS POZICE

– účast na tvorbě koncepce forem a výrobního zařízení ve spolupráci se subdodavatelem

– podpora předvýrobního týmu návrhem, vývojem a spuštěním nástrojů

-plánování preventivní a prediktivní údržby vstřikovacích forem a zařízení

-vývoj nástrojů a specifikací vybavení pro vývoj nových produktů

-kontrola proveditelnosti změn

-návrhy optimalizace forem

– minimálně 4 roky zkušeností v oblasti výroby forem nebo nástrojů

– znalost metod v oblasti vstřikování plastů, nástrojů a konstrukce nástrojů

– znalost preventivních a prediktivních požadavků na údržbu zařízení pro vstřikování plastů

– AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

– nadstandardní platové ohodnocení v závislosti na Vaší praxi

– stravenky

– týden dovolené navíc

– podpora vzdělávání a zvyšování kvalifikace a odbornosti

– řada dalších benefitů

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405