SAP FIORI Developer/ka

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Pardubický,
Město: Praha

Jsme lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Jsme také jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu – jedničkou v oblasti státní správy. Spravujeme systém ve státní správě, kterým každý druhý den protečou 3 000 000 000 Kč. Máme úspěšně za sebou největší projekty svého druhu v oblasti přechodu na SAP HANA, jak celosvětově, tak i v ČR. Řešíme největší S/4HANA projekt v oblasti výroby/pharma na českém trhu. Do svého týmu hledáme nového kolegu!

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za svou oblast v implementačních projektech (od analýzy, po testování a support)
  • Spolupráce s ostatními vývojáři a konzultanty
  • Kooperace na přípravě nabídek
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů
  • Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

  • Znalost prostředí SAP Fiori a SAP UI 5, SAP Cloud Platform výhodou
  • Základní znalost ODATA a ABAP
  • Prokazatelné zkušenosti a reference z projektů
  • Dobrá znalost AJ (na komunikativní úrovni)
  • SAP certifikace výhodou
  • Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou
  • Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
  • Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME

  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobilní telefon (* firemní tarif i pro soukromé účely, možnost zvýhodněného tarifu pro rodinné príslušníky), služební notebook
  • Stravenková karta
  • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny,káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Vzdělávání a rozvoj – interní a externí kurzy (SAP, Skillsoft aj.), přístupy do online knihoven odborné literatury
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031