´

Obchodní ředitel s němčinou! (Stavebnictví / strojírenství)

Obor: Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, českou stavebně-strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodní ředitel.

Hledáme kandidáta, který má výbornou němčinu, zkušenosti s obchodem ze STAVEBNICTVÍ a v ideálním případě má zkušenosti s jednáním s německými zákazníky.

POPIS POZICE

Vaším úkolem bude obchodní řízení společnosti s obratem přes 270 milionů CZK, která působí na českém a německém trhu v oblasti stavebnictví. Budete vyhledávat nové strategické obchodní partnery, udržovat vztahy s Key Account klienty a budete řídit a vést obchodní tým o 12 členech. Reportovat budete přímo majiteli společnosti.

Centrála společnosti je v Praze, výrobní závody společností jsou na Jesenicku. Klient vyžaduje přítomnost obchodního ředitele na Jesenicku alespoň na 1-2 dny v týdnu.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kandidáta, který má alespoň 5 let manažerských zkušenosti z oblasti stavebnictví (či strojírenství), s vedením obchodního týmu a ideálně i s obchodováním na německém trhu. Nezbytná je pak výborná znalost němčiny.

NABÍZÍME

– mzda 80.000 Kč + bonusy
– diety a cestovní náhrady
– stravenky
– služební auto pro osobní účely
– smlouvu na dobu neurčitou
– v případě zájmu pronájem krásného bytu 3+1 ve zrekonstruované vile blízko výrobních závodů za náklady spojené s energiemi

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.