Obchodní zástupce – přívěsy pro nákladní automobily

Obor: Auto – moto, Obchod,
Lokalita: Ústecký,

Jste zkušeným obchodníkem s technickým zaměřením a hledáte práci, kde se nebudete nudit?

Do úspěšné výrobní a obchodní společnosti hledáme obchodního zástupce, který bude prodávat řešení klientům na míru.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude rozvíjení nových a stávajících obchodních příležitostí a identifikace potřeb klientů v severních Čechách. Důležité je poznat potřebu klienta a navrhnout mu to nejlepší řešení.

  • zajišťování poptávkové a nabídkové činnosti výrobků společnosti
  • pravidelné návštěvy zákazníků
  • vyhledávání nových zákazníků
  • zpracování návrhů kupních smluv

PROFIL KANDIDÁTA

– reprezentativní a profesionální vystupování

– být orientován na zákazníka

– důležité je mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem

– výhodou je vzdělání strojního nebo technického směru

NABÍZÍME

– Nabízíme fixní mzdu 30 000kč

– Atraktivní bonusy ( průměrná mzda 50 000Kč a více )

– Možnost dále se vzdělávat

– Možnost karierního růstu

– Služební automobil

– Týden dovolené navíc

– Práce na home office

– Další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz.

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349