Vedoucí směny skladu

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenost v oblasti logistiky, skladového hospodářství a start-up by pro Vás byl lákavou a výjimečnou nabídkou?

Pokud dokážete vést tým lidí, řídit VZV a domluvíte se alespoň trochu anglicky, jste tím, koho hledáme!

POPIS POZICE

• sledování objednávek a stavu zásob
• sledování přijímacího procesu – plánované naskladnění
• sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu
• podávání zlepšovacích návrhů
• udílení pokynů podřízeným s cílem zabránit chybám v pracovním procesu
• kontrola počtu objednávek, jejich obsahu a porovnání s dostupnými kapacitami
• denní a týdenní kontrola klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
• příprava analýz a hlášení

PROFIL KANDIDÁTA

• středoškolské vzdělání – logistika výhodou
• praxe na obdobné pozici
• analytické a koncepční myšlení
• proaktivní přístup
• znalost MS Office – především excel
• znalost administrativních a logistických procesů
• znalost systému řízení skladových zásob (WMS)
• průkaz VZV
• ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

• podílení se na rozvoji závodu
• realizace nových projektů
• bonusy na základě hospodaření společnosti
• Sick Days
• stravenky
• lidského a vstřícného nadřízeného podílení se na rozvoji závodu

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@experis.cz
+420 734 685 709