Integration Lead (Finance)

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT správa,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro klíčovou pozici v SSC hledáme zkušeného kandidáta na pozici Integration Lead, který zajistí přechod finančních činností v rámci svých evropských poboček. Na této pozici je potřeba výborného porozumění migračních procesům a schopnost vést diskusi ohledně standardních postupů na mezinárodní úrovni.

POPIS POZICE

Na této pozici budete úzce spolupracovat s finančními manažery, organizovat telekonferenční hovory a komunikovat postupy k úspěšné migraci. Nezbytností bude příprava potřebných dokumentů, prezentací a dohled nad dojednanými aktivitami.

  • Vedení probíhajících migrací z centrály v Č. Budějovicích, jejich aktualizace a dohled
  • Organizace a vedení migračních telekonferencí
  • Příprava podkladů a dokumentace
  • Příprava standardních procesů
  • Řešení případných nesrovnalostí v lokálních pobočkách ve spolupráci s manažery
  • Podpora finančnímu managementu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Chápání širších souvislostí migrací
  • Výborná znalost angličtiny
  • Pokročilá znalost MS Power Point
  • Velmi dobré prezentační dovednosti
  • Flexibilita a ochota cestovat
  • Pracovat pod tlakem ve virtuálním prostředí telekonferencí

NABÍZÍME

  • Stabilní pracovní zázemí mezinárodní společnosti
  • Podporující kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Odborné zaškolení
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 2 sick days / rok
  • Možnost využití home office

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395