Mechanik stavebních strojů

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Zemědělství,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Pro ryze českou stavební společnost s více než 25 letou historií hledáme automechanika se zkušeností opravy stavebních strojů a nákladních vozidel.

POPIS POZICE

– oprava nákladních vozidel a stavebních strojů
– plánování údržby
– diagnostika závad
– mechanické opravy
– příprava na STK
– práce na 1 směnu
– práce přímo do kmene

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti s opravami stavebních strojů
– řidičský průkaz sk. B, C
– čistý rejstřík trestů

NABÍZÍME

– mzda až 190 Kč/hod.
– stravenky v hodnotě 90 Kč
– příspěvek na penzijní připojištění
– pravidelné kurzy a školení
– služební telefon

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete váš životopis na email: patrik.martinovsky@manpower.cz nebo volejte na tel. číslo 730 581 043.

KONTAKT

Patrik Martinovský
Patrik.Martinovsky@manpower.cz
+420 730 581 043